15 lutego, piątek
15:00 Raplh Demolka w Internecie
17:00 Raplh Demolka w Internecie
19:00 Planeta Singli 3
21:00 Planeta Singli 3

16 lutego, sobota
13:30 Raplh Demolka w Internecie
16:00 Planeta Singli 3
18:00 DKF Jasminum: Zabawa Zabawa i spotkanie z Barbarą Kurzaj
20:30 Planeta Singli 3

17 lutego, niedziela
11:00 Raplh Demolka w Internecie
13:00 Raplh Demolka w Internecie
15:00 Planeta Singli 3
17:00 Planeta Singli 3
19:30 Planeta Singli 3


RALPH DEMOLKA W INTERNECIE (animacja)
Akcja filmu "Ralph Demolka w internecie" przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha...

Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube".


PLANETA SINGLI 3 (komedia)
Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele – na prośbę Ani – odbędzie się na wsi, u krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina – każda rozmowa grozi wybuchem, a od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości – Oli i Bogdana, których małżeństwo zostanie wystawione na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Ale prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.


DKF JASMINUM: ZABAWA ZABAWA (biograficzny)
40-letnia prokurator Dorota pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk. Studentka Magda lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?

Reżyseria: Kinga Dębska ("Moje córki krowy", "Plan B")
Występują: Agata Kulesza ("Zimna wojna"), Maria Dębska ("Pech to nie grzech"), Dorota Kolak ("Plan B"), Marcin Dorociński ("Pitbull - ostatni pies"), Barbara Kurzaj ("Moje córki krowy")