💃 Chcesz polepszyć swoje kocie ruchy na parkiecie? A może zbliża się Twój ślub i chcesz zaskoczyć gości nowymi umiejętnościami tanecznymi? Dyrektor Grójeckiego Ośrodka Kultury zaprasza dorosłych na Kurs Tańca w GOK, bo... nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się tańczyć!

🕺 Nasi kursanci będą mogli poznać podstawowe kroki disco samby, tanga, walca oraz... ludowego oberka!

📆 Zajęcia startują już w marcu, a sam kurs trwać będzie 3 miesiące - to łącznie 12 szalonych spotkań. Każde zajęcia będą trwać 60 minut.

🕗 Proponowany dzień i godzina zajęć: poniedziałek o 20:00, ale na życzenie uczestników termin może ulec zmianie.

👥 W przypadku dużego zainteresowania kursem możemy stworzyć aż dwie grupy kursantów po 6-7 par.

👉 Kurs poprowadzi instruktor tańca z wieloletnim doświadczeniem i stażem w GOK, pełen energii i uśmiechu Krzysztof Pracownik!

🎫 Koszt kursu to 90 zł za osobę/miesięcznie.

☎️ Zapisy w sekretariacie GOK lub telefonicznie:
48 664 23 06, 505 484 991 - mile widziane zapisywanie się w parach.