Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /gok_2017/components/com_k2/models/item.php on line 763

Konkurs plastyczny "Wielkanocne inspiracje"

Założenia organizacyjne:

1. Konkurs przeprowadzony zostanie w następujących kategoriach wiekowych:

Kategoria I – dzieci 4-5 lat /Przedszkola/

Kategoria II – dzieci 6 /klasy 0/

Kategoria III – dzieci 7-9 lat /klasy I-III PSP/

Kategoria IV –klasy IV-VIII PSP

Kategoria V – Gimnazjum

1. Konkurs ma zasięg gminny.
  2. Organizatorzy pragną poprzez konkurs zachęcić dzieci i młodzież do zabawy tematyką świąteczną.

1. Organizatorzy pozostawiają dowolność w wyborze techniki. Dopuszcza się także prace przestrzenne! Jedyny warunek: praca przestrzenna musi dać się postawić lub powiesić!!!!

1. Powołana przez organizatora Komisja oceniać będzie: * staranność wykonania, * wrażenia artystyczne, * samodzielność wykonania, * oryginalność i pomysłowość, * interpretację tematu.

1. W Konkursie może wziąć udział maksymalnie 10 dzieci z każdej placówki. Organizator zastrzega sobie prawo do brania pod uwagę prac nie ujętych w protokołach zbiorczych ze szkoły/placówki.

1. Prace należy opatrzyć metryczką umieszczoną w takim miejscu, żeby była widoczna. Metryczka powinna zawierać: imię i nazwisko autora   pracy, kategorię wiekową, nazwę placówki. Metryczka powinna być     wypełniona czytelnie (wzór poniżej). Brak metryczki lub jej nieczytelność powodują dyskwalifikację pracy

1. Prace przyjmuje Dział Edukacji Kulturalnej G.O.K. do dnia 27 marca 2019r. wraz z Protokołem zbiorczym z każdej placówki (liczy się data stempla pocztowego)

1. Piłsudskiego 3

05-600 Grójec

1. Wręczenie nagród laureatom nastąpi w dniu 12 kwietnia 2019r. o godzinie 11.00 w Klubie Artystycznym GALERIA w G.O.K. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu.

1. Wyniki konkursu będą dostępne od 2 kwietnia 2019r.. na stronie gokgrojec.pl

1. Organizator przewiduje wystawienie prac nagrodzonych, laureaci otrzymują pamiątkowe Dyplomy i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

1. Prace nagrodzone przechodzą na własność Organizatora. Pozostałe można będzie odebrać w dniu rozdania nagród, po tym terminie prace nie nagrodzone ulegają

1. Zgłoszenie do konkursu jest jednocześnie z wyrażeniem zgody na upublicznienie wizerunku uczestnika i wykorzystanie go do celów reklamowych GOK oraz w relacjach z imprezy. Jednocześnie zgłoszenie na konkurs jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją Klauzuli obowiązku informacyjnego RODO, która stanowi załącznik do regulaminu.

1. Informacji udziela Dział Edukacji Kulturalnej G.O.K., Pani Grażyna Dubiel, 048 - 664 23 06 , mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

.

Wzór metryczki:

ANIA  KOWALSKA

PSP NR 1 W GRÓJCU

KATEGORIA I

* Prace nagrodzone przechodzą na własność Organizatora.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /gok_2017/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248